Отзывы к Piel Cosmetics
  • Сайт компании:  https://ua.pielcosmetics.com
  • Адрес: Київ, вул. Хорива 4, оф. 2
  • Часы работы: Пн-Пт: с 10:00 до 18:30
  • Телефон:  +38 050 469 43 38 , +38 068 525 11 85 , +38 044 469 43 38
  • Электронная почта:  [email protected]

П'єль Косметікс - космецевтичний бренд, створений для сучасних жінок, які хочуть виглядати на 100% без частих візитів до косметолога. Наші продукти на основі гіалуронової кислоти та цитрату срібла забезпечують комплексний догляд за шкірою, поєднуючи зволоження, антиоксидантний та антивіковий ефект з імуномодулюючими властивостями, зменшенням подразнень і захистом від УФ-випромінювання.

Ми прагнемо змінити світ догляду, адаптуючи його до сучасного ритму життя. Використовуючи інноваційні підходи, ми пропонуємо професійний догляд вдома, який підбирається фахівцем. Щоденне використання нашої косметики дозволяє досягти професійних результатів без тривалих процедур.

Наша філософія - піклуватися про вашу шкіру, щоб ви могли приділяти час найголовнішому. Ми гарантуємо ефективний домашній догляд, який запобігає передчасному старінню та зберігає молодість і красу на довгі роки.

П'єль Косметікс - ваш особистий косметолог вдома, косметика без парабенів, SLS, SLES і формальдегіду, не тестується на тваринах. Ми змінюємо світ догляду, зробіть це разом з нами!Отзывы к компании:


Отзывов еще нету, стань первым!

Категория: Внешность